تبلیغات
تور کیش اجاره ماشین
تور کیش  تور ترکیه
صفحه 1 از 35 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 348
Like Tree87Likes

موضوع: کاریابی در کیش

HK User

Icon2 کاریابی در کیش

سلام من تازه عضو شدم خواستم ببینم آیا کیش نیاز به متخصص اطفال دارد یا خیر
    شقایق likes this.

HK User

Icon2 زندگی در کيش

سلام، من هم تازه عضو شدم در مورد کيش سوالاتی داشتم
    ولی انگار کسی اينجا نيست!

اولين سوالم راجع به کاره، من دو تا زبان بلدم آلمانی(خوب) و انگليسی(متوسط)! آيا شانسی برای اشتغال در جزيره دارم و اگر جواب مثبت است از چه طريق و در چه مکانهائی ميتونم جويای کار بشم؟ آيا بايد خودم مستقيما بيام جزيره و پرس و جو کنم و يا از طريق اينترنت و يا ...؟

خواهش ميکنم به من بيچاره کمک کنيد!

متشکرم

dokhi آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط 16966 نمایش پست ها
    سلام، من هم تازه عضو شدم در مورد کيش سوالاتی داشتم
    ولی انگار کسی اينجا نيست!

اولين سوالم راجع به کاره، من دو تا زبان بلدم آلمانی(خوب) و انگليسی(متوسط)! آيا شانسی برای اشتغال در جزيره دارم و اگر جواب مثبت است از چه طريق و در چه مکانهائی ميتونم جويای کار بشم؟ آيا بايد خودم مستقيما بيام جزيره و پرس و جو کنم و يا از طريق اينترنت و يا ...؟

خواهش ميکنم به من بيچاره کمک کنيد!

متشکرم
    آره چرا که نه ولی توقع نداشته باش مربوط به مدارکت باشه چون اگه پارتی داشته باشی میتونی بری سازمان از اینترنت چیزی گیرت نمیاد باید بری ولی اینجا موقعیت شغلی از اونجا برای شما بهتره اونجا خسته کنندست.
    شقایق likes this.

dokhi آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط آزاده نمایش پست ها
    سلام من تازه عضو شدم خواستم ببینم آیا کیش نیاز به متخصص اطفال دارد یا خیر
    کیش وضع دکتراش خیلی خراب تقریبا"محرومن اگه بری لطف بزرگی میکنی
    شقایق likes this.

HK User

Icon10

نقل قول نوشته اصلی توسط dokhi نمایش پست ها
    آره چرا که نه ولی توقع نداشته باش مربوط به مدارکت باشه چون اگه پارتی داشته باشی میتونی بری سازمان از اینترنت چیزی گیرت نمیاد باید بری ولی اینجا موقعیت شغلی از اونجا برای شما بهتره اونجا خسته کنندست.

سلام به دوخی و آزاده،

دستت درد نکنه که جواب دادی ميخواستم بگم که اتفاقا من مدرک زبان ندارم ولی شناخت زبانم تجربی هست ! يعنی با خارجيها سر و کار داشتم. اينطور که از حرفات متوجه شدم منظورتون اينه که بايد بيام جزيره و آنجا جويای کار باشم . چطوره با يک توره يک هفته ای بيام آنجا و از اينطرف و آنطرف پزس و جو کنم؟ يک هفته کافيه؟

ممنونم
    شقایق likes this.

dokhi آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط 16966 نمایش پست ها
    سلام به دوخی و آزاده،

دستت درد نکنه که جواب دادی ميخواستم بگم که اتفاقا من مدرک زبان ندارم ولی شناخت زبانم تجربی هست ! يعنی با خارجيها سر و کار داشتم. اينطور که از حرفات متوجه شدم منظورتون اينه که بايد بيام جزيره و آنجا جويای کار باشم . چطوره با يک توره يک هفته ای بيام آنجا و از اينطرف و آنطرف پزس و جو کنم؟ يک هفته کافيه؟

ممنونم
    آره کافیه تو سعی کن هتل خیلی ارزونی بگیری که اگه موفق نشدی زیاد برات هزینه برنداره البته باید بگم یه زمانی 1 روزه کار پیدا میکنی یه زمان 1 یا 2 ماه طول میکشه ولی پیدا میشه اومدی کیش روزنامه های کیش آگهی میزنن بگیر فرم پر کن تا بهت جواب بدن اگر هتل دوست داری کار کنی برو خود هتلها یا با کارگزینی هماهنگ کن یا با مدیر هتل
    شقایق likes this.

HK User

من کارم تعمیرات موبایل نرم افزار و سخت افزار هستش میتونم اونجا کار پیدا کنم دیگه

از تهران لعنتی خسته شدم ؟؟

جای خواب هم دارن ؟؟
    شقایق and celina like this.

HK User rapoonzel آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط viper نمایش پست ها
    من کارم تعمیرات موبایل نرم افزار و سخت افزار هستش میتونم اونجا کار پیدا کنم دیگه

از تهران لعنتی خسته شدم ؟؟

جای خواب هم دارن ؟؟

اگه بخوای خودت این کارو راه بندازی اونجا ، فکر کنم خوب باشه و جواب بده. بخصوص تو مناطق مسکونی و بومی کیش

اما اگه میخوای برای کسی کار کنی، نمیدونم. من فقط یکی دو تا مغازه تعمیراتی تو پردیس و مروارید دیدم.
    شقایق likes this.

HK User hamidreza آواتار ها

به نظر من تهران بهتر
    شقایق likes this.
    بسپاریم که بر سنگ مزارمان تاریخ نزنند ؛ تا آیندگان ندانند بی عرضگان این برهه از تاریخ ما بوده ایم

HK User

Icon2 کاریابی در کیش

درود بر سروران
    اطلاعاتی میخوام در مورد چگونگی کار یابی در کیش .تخصصم سیستمهای کنترل وابزاردقیق وآنالایزر ونزدیک به هفت سال در صنایع پتروشیمی مشغول به کارم و توانائی کار در کلیه صنایع نفت, گاز, پتروشیمی, نیروگاهی, صنایع غذائی و..... دارم .قبلا پیگیری کردم ولی مرجع مناسبی پیدا نکردم.
    سپاسگزار میشم اگه کمک کنید.

صفحه 1 از 35 12311 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع